O nas

Otwieranie zamków na wezwanie — działamy całodobowo

Uszkodzony zamek, zablokowane drzwi czy zatrzaśnięte klucze — cechą wspólną tego rodzaju sytuacji jest fakt, że z reguły dotykają nas w najmniej odpowiednim momencie. Gdy spieszymy się na ważne spotkanie, do pracy lub na uroczystość rodzinną, wtedy szczególnie zależy nam na fachowej i ekspresowej usłudze, dzięki której mamy szansę dotrzeć w do celu na czas. Właśnie dla takich przypadków postało OTWIERANIE NA WEZWANIE.

Na rynku obecni jesteśmy od roku 2005. Od tego czasu tysiące klientów stojących w obliczu sytuacji kryzysowej skorzystało z oferowanych przez nas usług ślusarskich. Mamy świadomość, że za każdym zablokowanym zamkiem stoi człowiek, dlatego stawiamy na profesjonalną obsługę przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Całodobowe usługi ślusarskie — postaw na profesjonalizm

 

Tym co wyróżnia naszą firmę od innych podmiotów świadczących usługi ślusarskie jest błyskawiczny dojazd do klienta w potrzebie, również w godzinach nocnych. Całodobowe pogotowie ślusarskie pozwala uniknąć wielu przykrych sytuacji, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej — spóźnienia, przekładane spotkania czy nieobecność na urodzinach to przecież nic miłego.

Działamy na terenie Poznania oraz okolic — oferujemy całodobowe otwieranie zamków z bezpłatnym dojazdem do takich miejscowości jak: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz czy Tarnowo Podgórne.

Otwieranie na wezwanie — fachowe usługi ślusarskie

 

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje dorabianie kluczy, awaryjne otwieranie drzwi, wymianę zamków oraz wkładki w drzwiach, a także naprawę samych drzwi oraz skrzynki pocztowej — a wszystko to w ramach całodobowego pogotowia ślusarskiego z całkowicie darmowym dojazdem do klienta.

Wystawiamy fakturę VAT. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na adres mailowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami wypełniając krótki formularz poniżej: