Pogotowie ślusarskie - Rataje

Niesprawny zamek lub zgubienie kluczy może spotkać każdego z nas w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście możecie zawsze zadzwonić do doświadczonych specjalistów - nasze pogotowie ślusarskie działa całodobowo, świadcząc usługi na terenie całego Poznania, w tym w dzielnicy Rataje. 

 Czym się zajmujemy? 

Każdego dnia przyjmujemy zgłoszenia od naszych klientów, starając się realizować nasze usługi na najwyższym poziomie. Praca ślusarza wymaga drobiazgowości w obrym tego słowa znaczeniu - ważny jest każdy szczegół, by praca została wykonana precyzyjnie, sprawnie i możliwie szybko. Świadczymy następujące usługi: 

  • Dorabianie kluczy – przydatne wtedy, gdy potrzebujecie zapasu lub chcecie wręczyć dodatkowy egzemplarz swoim bliskim lub współpracownikom. Gwarantujemy, że nasze kopie będą doskonale współgrać z Waszymi zamkami i zapewnią Wam komfort użytkowania. 
  • Naprawa zamków - pomocna w przypadku różnego rodzaju awarii. Czasem wymaga jedynie nasmarowania mechanizmu, a czasem bywa bardziej czasochłonna i wymagająca. 
  • Montaż i wymiana zamków - jeśli uszkodzony zamek nie może zostać skutecznie naprawiony, proponujemy jego wymianę. Wymieniamy także mechanizm, jeśli zostały zgubione do niego klucze i nie ma możliwości zdobycia egzemplarza zapasowego, po włamaniach, lub gdy potrzebujecie tego, by czuć się bezpieczniej. 
  • Awaryjne otwieranie zamków - nasi pracownicy poradzą sobie z otwarciem każdego zamka! Uważność i specjalistyczny sprzęt pozwalają na zwolnienie blokady, jednocześnie jej nie uszkadzając. Dzięki temu problem zatrzaśniętych lub zgubionych kluczy może zostać rozwiązany. 

 Jak działa pogotowie ślusarskie? 

Dzielnica Rataje bogata jest zarówno w mieszkalne budynki wielorodzinne, jak i różne punkty handlowo-usługowe. Przy takiej ilości zamków normalne jest, że może przytrafić się awaria do naprawy lub zostanie zgubiony lub zatrzaśnięty klucz. Nasza firma przyjmuje zgłoszenia całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Postaramy się dotrzeć na miejsce w jak najszybszym czasie, czy to w dzień, czy w nocy, by uniknąć kłopotliwych sytuacji oraz byście czuli się bezpiecznie. 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!