Pogotowie ślusarskie - Puszczykowo

Nigdy nie wiemy, kiedy nasz zamek w drzwiach wejściowych do domu lub firmy ulegnie awarii. Zgubienia lub co gorsze kradzieży kluczy też ciężko przewidzieć. Warto więc w tych stresujących sytuacjach wiedzieć, do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc. Nasze pogotowie ślusarskie działa także w Puszczykowie. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu pomożemy ci się dostać do domu lub biura nie tylko w awaryjnych sytuacjach. Sprawdź, jakie usługi możemy dla ciebie wykonać na terenie Puszczykowa i okolicy.

 Dorabiamy klucze, montujemy zamki

 Ślusarz kojarzy nam się przede wszystkim z awaryjnym otwieraniem drzwi – gdy zamek ulegnie uszkodzeniu lub zaginione lub skradzione zostały pasujące do niego klucze. To jednak nie wszystko, co może dla ciebie zrobić. Nasze pogotowie ślusarskie w Puszczykowie świadczy również usługi z zakresu dorabiania kluczy lub montażu nowych zamków. Nowoczesny sprzęt i doświadczenie sprawią, że nowy egzemplarz kluczy będzie idealnie pasował do zamka i wyglądał estetycznie. To ważne, bowiem w damskich torebkach często dochodzi do bliskiego spotkania i ekranu telefonu komórkowego - wyszlifowany komplet nie powinien uszkodzić delikatnego szkła czy materiału ubrania.

 Znajdziemy wyjście z sytuacji – a właściwie wejście do domu

 Nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć. “Mamo, nie mogę znaleźć kluczy!” - któż z rodziców nie słyszał tego komunikatu? W większości przypadków komplet dość szybko się znajduje, w bardziej lub mniej oczywistym miejscu. Co w sytuacji, gdy pociecha lub dorośli nie mogą dostać się do domu w Puszczykowie i okolicy? Wówczas należy zadzwonić po pogotowie ślusarskie. Usługę awaryjnego otwierania drzwi świadczymy niezależnie od pory dnia. Specjalistyczny sprzęt i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że otwieramy zamek bez uszkadzania go. Dzięki temu, kiedy (dziecięcy) komplet kluczy się znajdzie, nie ma potrzeby wymiany całego mechanizmu i generowania dodatkowych kosztów.

 

Awaria zamka, brak kluczy w torebce lub konieczność dorobienia kompletu? Niezależnie od tego, przed jakim wyzwaniem stoisz, skontaktuj się z pogotowiem ślusarskim w Puszczykowie. Pomożemy ci znaleźć wyjście z sytuacji, a właściwie ułatwić wejście - do domu lub siedziby firmy.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!