Pogotowie ślusarskie - Grunwald

Zatrzaśnięte w mieszkaniu albo – co gorsze – zgubione klucze mogą wyprowadzić z równowagi nawet stoika - zwłaszcza gdy goni czas. W takich sytuacjach jest tylko jedno dobre rozwiązanie: zadzwonić na nasze pogotowie ślusarskie i uzyskać pomoc doświadczonego specjalisty, który pomoże W\m dostać się do domu bez uszkadzania drzwi lub zamka.

 Działamy na terenie całego Poznania

Nasze usługi oferujemy m.in. na Grunwaldzie. I chociaż nasi pracownicy to nie rycerze Jagiełły, gwarantujemy, że znają się na fachu i ciągle doszkalają się, dlatego nawet nowoczesne zamki nie stanowią dla nich problemu. Zawód ślusarza wymaga precyzji i dokładności - i to możemy Wam zagwarantować.

 Nasze usługi

Możecie liczyć na to, że jesteśmy dostępni przez całą dobę, każdego dnia tygodnia – osoba dyżurująca wyślę do Was specjalistę nawet w środku nocy do każdej dzielnicy Poznania. Do zakresu naszych usług zaliczamy:

  • awaryjne otwieranie zamków bez ich uszkadzania – w przypadku kluczy zgubionych, uszkodzonych bądź zatrzaśniętych w domu lub firmie;
  • naprawa i wymiana uszkodzonych zamków - aby zagwarantować ochronę przed włamaniem i pełne poczucie bezpieczeństwa Twoich bliskich;
  • dorabianie kluczy – na miejscu i w krótkim czasie jesteśmy w stanie dorobić kopię Waszego klucza, jeśli został on uszkodzony lub pilnie potrzebujecie zapasu.

 Naprawa drzwi

Oprócz samych zamków, nasze obsługi obejmują także naprawę drzwi. Zakres usług wykonanych u klienta może obejmować zwykłe nasmarowanie zawiasów (co pozwoli na przedłużenie ich żywotności i dalszą, cichą eksploatację). Regulujemy zawiasy, ustawiamy odpowiednią wysokość, niwelujemy nieprzyjemne hałasy, a także podejmujemy się naprawy drzwi uszkodzonych podczas włamania lub jego próby. W przypadku poważniejszych uszkodzeń proponujemy wymianę wkładki w drzwiach antywłamaniowych lub wymianę całego zamka na nowy.

 Całodobowo i skutecznie

Możecie liczyć na realizację usług o każdej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. Wiemy, że uszkodzenie zamka czy zgubienie klucza nie jest częstym problemem, ale jeśli już się zdarza – pomoc potrzebna jest natychmiast. W końcu nikt z nas nie chce spędzić nocy na wycieraczce!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!