Pogotowie ślusarskie - Jeżyce

Uszkodzony zamek, na przykład po włamaniu? Zatrzaśnięte lub zgubione klucze? A może niezamykające się drzwi przez zacinający się wiecznie zamek? Bez obaw, pomożemy – niezależnie od tego, z jakim problemem i o której godzinie do nas zadzwonicie. Świadczymy usługi ślusarskie na terenie całego Poznania, między innymi na Jeżycach, Wildzie, Grunwaldzie, Piątkowie i Ratajach. Dojeżdżamy również do okolicznych miejscowości, na przykład Lubonia czy Łęczycy.

 W czym pomagamy?

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju usługami ślusarskimi. Należą do nich:

Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i spółek gospodarczych i instytucji państwowych. Jeśli więc którakolwiek z wyżej wymienionych pozycji Was dotyczy, skontaktujcie się z nami, a my kompleksowo zadbamy o resztę – od początku aż do samego końca.

 W świątek, piątek

Niezależnie od pogody, dnia i godziny. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacji awaryjnych nie da się zaplanować z wyprzedzeniem, a takie zdarzają się zwykle w najgorszym i najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego oprócz możliwości umówienia się na konkretną usługę w określonym wcześniej terminie, oferujemy również pomoc ślusarską w nagłych przypadkach, na przykład otwieranie drzwi i dorabianie kluczy na miejscu.

 

Zależy nam, żeby wszyscy nasi Klienci czuli się bezpiecznie, dlatego staramy się dotrzeć jak najszybciej na wskazane miejsce. Nawet pod presją czasu pracujemy sprawnie, dokładnie i precyzyjnie, a przy tym zachowujemy pełny profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług i używanych narzędzi.

 

Z nami nie musicie się obawiać, że znajdziecie się w sytuacji “bez wyjścia”. Zapewniamy – otworzymy wszystkie drzwi, nawet te stare, nienaoliwione i skrzypiące.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!