Pogotowie ślusarskie - Luboń

Mimo wielu prób zamek w drzwiach do domu nie daje się otworzyć? A może w torebce lub kieszeni płaszcza nie ma twoich kluczy lub przed przypadek zatrzasnąłeś je w mieszkaniu? Panika i nerwy nie pomogą. Potrzebujesz pomocy ślusarza! Weź głęboki oddech i wykonaj jeden telefon. Pogotowie ślusarskie w Luboniu działa całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

 Precyzja poparta doświadczeniem

 Nasz zespół tworzą ślusarze z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wiedzę poszerzają na specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu żaden typ zamka nie ma przed nimi tajemnic. Precyzja i zaangażowanie w każde ze zleceń to ich znaki rozpoznawcze. Wiedzą, jak otworzyć zamek bez uszkodzenia go. Całodobowa dostępność i mobilność pozwalają im dotrzeć pod wskazany adres w Luboniu o dowolnej porze.

 Awarie nie tylko w domach prywatnych

 Warto zaznaczyć, że pogotowie ślusarskie przyjeżdża na wezwania nie tylko do prywatnych domów czy mieszkań. W sytuacjach awaryjnych służymy pomocą także właścicielom mniejszych czy większych przedsiębiorstw. Zepsucie zamka może przydarzyć się każdemu i żaden zapas kluczy nie pomoże nawet prezesowi firmy. Zrobimy wszystko, by mechanizm się nie uszkodził.

 Zepsuta skrzynka na listy? Możesz na nas liczyć!

 Awaria zamka dotyczy nie tylko drzwi do pomieszczeń czy domów. Może przydarzyć się w każdym zamykanym na klucz przedmiocie. Na liście naszych usług można więc znaleźć naprawę skrzynki na listy. Choć większość korespondencji trafia dziś do naszych wirtualnych skrzynek, warto mieć swobodny dostęp do tej tradycyjnej. Wezwania administracyjne, ogłoszenia spółdzielni czy awiza muszą być odebrane w terminie. Jeśli twój zamek do skrzynki jest zepsuty lub zgubiłeś klucz, również możesz się z nami skontaktować.

 Usługi ślusarskie w Luboniu

 Pogotowie ślusarskie oferuje pomoc nie tylko w nagłych przypadkach. Zajmujemy się również dorabianiem kluczy. Nowi najemcy, pracownicy czy zepsuty egzemplarz - zgłaszają się do nas klienci w różnych sytuacjach. Ponadto, oferujemy naprawę zamków czy ich montaż w nowych drzwiach. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Lubonia i okolic!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!