Pogotowie ślusarskie - Piątkowo

Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony po pracy, jest ciemno, ponuro i do tego pada deszcz. Nieprzyjemna wizja, która może być jeszcze gorsza przez zgubione klucze... My wyruszamy z pomocą! Działamy jako 24h pogotowie ślusarskie m.in. na terenie Piątkowa. Poranek a może noc? Nieważne, kiedy będziesz potrzebował naszej pomocy – na pewno się zjawimy, tak abyś mógł bezpiecznie dostać się do domu, mieszkania czy też firmy.

 Pogotowie ślusarskie - Piątkowo

Klucze gubimy najczęściej w najmniej spodziewanych momentach oraz o różnych porach dnia i nocy, dlatego powstało nasze pogotowie ślusarskie. Chcemy zagwarantować Ci pomoc w każdym czasie.

 

Awaryjne otwieranie drzwi jest naszą specjalnością, być może zapytasz, dlaczego ten profesjonalizm jest tak ważny? Kiedy widzimy na filmach mnóstwo bohaterów, którzy za pomocą wsuwki otwierają zamki, wydaje się to być błahostką. W rzeczywistości to tak nie wygląda... Zadaniem naszego pogotowia ślusarskiego jest m.in. bezinwazyjne otworzenie drzwi bez klucza, co nie jest rzeczą tak prostą, więc samodzielne próby nie dość, że mogą skończyć się niepowodzeniem, to z dużą dozą prawdopodobieństwa będą skutkować zniszczonym zamkiem.

 

Może Ci się przydarzyć jeszcze jedna sytuacja – zwyczajne popsucie mechanizmu. W takich przypadkach również śpieszymy z pomocą. Awarie czy zgubienie kluczy są sytuacjami często spotykanymi, przed którymi trudno nam się ochronić. Drzwi mogą nam płatać różne niespodzianki, dlatego żeby nie pogłębiać tej “zabawy” warto postawić na nas, na specjalistów, którzy niejeden zamek otworzyli, ponieważ działamy na rynku już od 2005 roku. Świadczymy również usługi dorabiania kluczy, tak abyś bezpiecznie mógł dostać się do swojego domu, mieszkania czy też firmy.

 Pogotowie ślusarskie - zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz pomocy śmiało dzwoń o każdej porze dnia i nocy. Na pewno się zjawimy. Co więcej, dokładamy wszelkich starań, aby nie generować nadmiernego hałasu. Doskonale rozumiemy, że otwieranie drzwi nad ranem czy też w środku nocy może być irytujące dla innych (jeśli mieszkasz w bloku) lub najzwyczajniej stresujące dla Ciebie.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!