Pogotowie ślusarskie - Suchy las

Zgubiony klucz, zepsuty zamek czy inne nieprzyjemne zdarzenia, wymagające szybkiej interwencji doświadczonego ślusarza? Bez obaw, jeśli mieszkasz w Suchym Lesie, możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy. Nasi fachowcy dysponują rozległą wiedzą, latami doświadczenia i profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu możemy wykonać niemalże każdą usługę na miejscu u klienta – czy to w grę wchodzi wymiana zamka, czy dorobienie zapasowego klucza. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz zadzwonić na numer naszego pogotowia ślusarskiego o każdej porze – w miarę możliwości wyślemy do Was specjalistę, który rozwiąże problem.

 Zgubione klucze? Nie ma problemu!

Kradzież, wypadek czy nawet zwykłe roztrzepanie mogą zdarzyć się każdemu - dobrze rozumiemy takie sytuacje. Większość rodzin na którymś etapie życia mierzy się ze zgubionym kluczem - szczególnie wtedy, gdy posiada dzieci. Czasem jest to bagatelizowane, innym razem staje się dużym problemem – gdy nie ma innego sposobu na dostanie się do domu! Wówczas konieczne jest wezwanie ślusarza, który pomoże otworzyć drzwi, jednocześnie ich nie uszkadzając. I chociaż szanse, że ktoś kto znajdzie nasz klucz będzie wiedział jaki zamek otwierają, są niewielkie, w takich sytuacjach zaleca się jego zmianę. W końcu nie chcemy ryzykować bezpieczeństwem swoim, swoich bliskich i w końcu swojego mienia! W takim wypadku także możecie na nas liczyć. Po awaryjnym otwarciu zamka, ślusarz w porozumieniu z klientem może zamontować nowy sprzęt, zapewniając mieszkańcom Suchego Lasu pełne poczucie bezpieczeństwa.

 Naprawa, montaż i doradztwo

Oprócz reagowania na awaryjne sytuacje, prowadzimy stałe doradztwo dla naszych klientów oraz realizujemy standardowe usługi, takie jak np. montaż zamków w nowych drzwiach lub po przeprowadzce. Naprawiamy także niedziałające mechanizmy, przedłużając ich żywotność o kolejne lata.

 

Nasze mobilne warsztaty umożliwiają także dorobienie brakujących kluczy w krótkim czasie, dzięki czemu możecie wręczyć zapas swoim gościom, współpracownikom czy członkom rodziny.

 

We wszystkim co robimy, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług i doświadczenie naszych specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym zamkiem!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!