Pogotowie ślusarskie - Wilda

Zatrzaśnięte klucze w mieszkaniu lub firmie? Bez obaw, nasza firma zajmuje się takimi sytuacjami od prawie dwudziestu lat. Zatrudniamy zespół doświadczonych ślusarzy, którzy poradzą sobie z otworzeniem każdego zamka bez uszkodzenia go, co jest sztuką wymagającą precyzji i zaangażowania.

 Naprawa i wymiana zamków

Sprawny, dobrze zamontowany zamek jest gwarancją bezpieczeństwa Twoich bliskich i Twojego mienia. Nikt nie rozumie tego tak dobrze, jak osoby zawodowo zajmujące się tym tematem. Dlatego też nie lekceważymy żadnego zgłoszenia i jesteśmy dostępni przez siedem dni w tygodniu, całodobowo.

 

Zajmujemy się naprawą, montażem i wymianą zamków w drzwiach. Działamy całkowicie mobilnie, dlatego gwarantujemy dojazd do klienta o każdej porze dnia i nocy, w tym także w weekendy. Z nami zapewnisz sobie bezpieczeństwo, a przede wszystkim - spokój ducha.

 Awaryjne otwieranie zamków

Każdy z nas jest tylko człowiekiem, dlatego rozumiemy, że zdarzają się nieprzyjemne sytuacje takie jak zgubienie lub uszkodzenie klucza lub zatrzaśnięcie go w domu albo biurze. Niestety sytuacje takie najczęściej zdarzają się w momencie, gdy zależy nam na czasie – przed ważnym spotkaniem, gdy musimy odebrać dziecko z przedszkola lub spieszymy się na pociąg.

 

Całodobowe pogotowie ślusarskie w takich sytuacjach może być koniecznością. Po skontaktowaniu się z naszą firmą, doświadczony specjalista przyjedzie na miejsce i otworzy zamek bez uszkadzania go.

 Dorabianie kluczy

Jeśli Wasz klucz zginął lub został trwale uszkodzony, zapewniamy dorabianie klucza na miejscu. Nasze mobilne usługi pozwalają na wykonanie w pełni funkcjonalnej kopii w krótkim czasie, tak abyście mogli szybko cieszyć się swobodą posiadania go i poczuciem bezpieczeństwa.

 

Ta usługa sprawdza się także w sytuacjach, gdy zależy Wam na szybkim dorobieniu klucza dla innej osoby: najemcy, pracownika, gościa lub członka rodziny.

 

Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie całego Poznania, w tym w dzielnicy Wilda. Świadczymy usługi także na terenie okolicznych miejscowości.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!